ZBER OBJEMNÉHO ODPADU

Dňoch 31. marca a 1. apríla 2023 budú na Zbernom dvore pristavené veľkoobjemové kontajnery na nadrozmerný komunálny odpad. Patrí do nich taký odpad, ktorý sa bežne nezmestí do zbernej nádoby ako napríklad koberce, nábytok, sedacie súpravy, postele a podobne.

📍 Zberný dvor bude otvorený v piatok 31.3.2023 od 07:00 do 15:30 (obedná prestávka 11:30 – 12:30) a v sobotu 01.04.2023 od 09:00 do 14:00 hod.
Tieto kontajnery môžu využiť všetci obyvatelia, ktorí sú platcami za odpady v Stupave, nie sú určené záhradkárom.
📍Ďalšie dôležité informácie:
Drobný stavebný odpad sa odovzdáva celoročne za poplatok 0,090 €/1kg. Odpad vo vreciach, vedrách a odpad, ktorý sa veľkosťou zmestí do smetnej nádoby, nie je veľkoobjemový odpad. Je to zmesový komunálny odpad a patrí do bežnej smetnej nádoby.
V prípade, že potrebujete jednorazovo zlikvidovať viac odpadu, je to možné riešiť zakúpením špeciálnych 120 l vriec, ktoré vyložíte spolu s nádobou. Ich cena je 1 ks/ 3,40 € a zakúpiť sa dajú na zbernom dvore.
📍V prípade rekonštrukcie nehnuteľnosti, vypratávania priestorov a podobne, môžete si u nás objednať pristavenie veľkoobjemového kontajnera. Jeho pristavenie a likvidáciu odpadu je v tomto prípade potrebné si uhradiť individuálne.
ZBER NEBEZPEČNÉHO ODPADU V TOMTO TERMÍNE NEBUDE PREBIEHAŤ. Termín jeho zberu, ktorý realizuje špecializovaná spoločnosť, oznámi mestský úrad obyvateľom v dostatočnom predstihu.

Zdieľať:

Ďalšie články

ZMENY V POPLATKOCH ZA KOMUNÁLNE ODPADY

Miestny poplatok za komunálne odpady a drobné stavebné odpady je na rok 2024 stanovený 𝗻𝗮 𝟱𝟴 € 𝘇𝗮 𝗼𝘀𝗼𝗯𝘂 na kalendárny rok. Zvyšovanie tohto poplatku

KALENDÁR ZBERU TRIEDENÉHO ODPADU 2024

KALENDÁR ZBERU TRIEDENÉHO ODPADU 2024 Ak ste si neodložili kalendár zberu triedeného odpadu v Stupave na rok 2024 z decembrových Stupavských novín, nájdete ho na

ZMENA TERMÍNU VÝVOZU ODPADU

Vzhľadom na to, že na piatok 17. novembra pripadá štátny sviatok, vývoz komunálneho odpadu pripadajúci na tento deň prebehne vo štvrtok, 16. novembra. Počas sviatku